Kronika Policyjna Przasnysz – 13 – 17 październik 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 13 do 17 października 2019r.

16.10.2019r.

Godz. 0035– na trasie Bartniki – Przasnysz mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierując samochodem Mercedes Sprinter uderzył w psa, która nagle wtargnął na jezdnię wprost pod jadący samochód powodując jego uszkodzenie.

Godz. 1700– w miejscowości Wężewo gm. Krasne policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni.

Godz. 1830– w Przasnyszu na ul. Sosnowej w sklepie Biedronka, mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży alkoholu w postaci wódki o pojemności 0,7 litra, jego sprawą zajmie się przasnyski sąd.

15.10.2019r.

Godz. 1305– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Św. St. Kostki i Świerczewo, kierująca samochodem osobowym marki Seat Cordoba 59-letnia mieszkanka Przasnysza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla pojazdu Suzuki Swift i doprowadziła do zderzenia. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Godz. 1315– w Przasnyszu na ulicy Orlika, kierujący skuterem 66-letni mieszkaniec gminy Przasnysz zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód Opel Insignia. Badanie kierującego skuterem wykazało, że miał on 2,14 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 1525– w miejscowości Pawłowo Kościelne, gm. Czernice Borowe, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej nietrzeźwego mieszkańca gminy Czernice Borowe. Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Zetor miał 2,96 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem.

Godz. 1645– przed blokiem mieszkalnym w Przasnyszu na ul. Wojskowej, nieustalony sprawca dokonał kradzieży roweru typu składak koloru pomarańczowego o wartości 250 złotych na szkodę mieszkańca Przasnysza. Zabezpieczono monitoring i w wyniku podjętych działań ustalono sprawcę kradzieży i odzyskano skradzione mienie.

Godz. 1845– w Przasnyszu na ul. Miłej w sklepie Biedronka, mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży ręcznika papierowego o wartości 6,35 złotych, został ukarany mandatem karnym.

14.10.2019r.

Godz. 0745– w Przasnyszu na ul. Gołymińskiej 54-letni mieszkaniec Przasnysza, mając ponad 3 promile alkoholu, kierował motorowerem.

Godz. 0910– kierujący  samochodem marki Iveco, w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do kolizji z pojazdem ciężarowym marki Renault. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1120– mieszkaniec Nowej Wsi, gm. Chorzele, zgłosił, że dzień wcześniej w Nowej Wsi nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru o wartości 300 złotych.

Godz. 1205– w Przasnyszu na ul. Nowowarszawskiej kierujący volkswagenem na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z oplem. Kierującego volkswagenem ukarano mandatem karnym.

Godz. 1350– mieszkaniec Obrębca zgłosił, że za pośrednictwem portalu społecznościowego dokonał zakupu łóżka piętrowego o wartości 360 złotych. Pokrzywdzony pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymał zakupionego łóżka.

Godz. 1530– w Przasnyszu na ul. Leszno w sklepie Gama 36-letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży spawarki wartości 1320 złotych.

Godz. 1545– w Chorzelach na ul. Padlewskiego kierująca toyotą wykonując manewr wyprzedzania w miejscu zabronionym doprowadziła do kolizji drogowej z volkswagenem. Kierującą toyotą ukarano mandatem karnym.

Godz. 1820– w Przasnyszu na ul. Św. St. Kostki nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracownika baru dokonał kradzieży pieniędzy z kasy fiskalnej w kwocie około 650 złotych.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments