Kronika Policyjna Przasnysz – 12.12.2016

10.12.2016r.

Godz. 07:30- w Przasnyszu na ul. Orlika doszło do wypadku drogowego. 23 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego  kierując samochodem m-ki Daewoo Lanos potrącił 63 letnią mieszkankę Przasnysza przechodzącą przez przejście dla pieszych.  Kobietę w stanie ciężkim karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Badanie wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi..

 

09.12.2016r.

Godz. 07:50- w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury  kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 18 letnią mieszkankę Przasnysza. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza została przewieziona do szpitala w Przasnyszu gdzie  udzielono jej  pomocy medycznej.

Godz. 11:35- mieszkanka gminy Czernice Borowe zgłosiła, że  podczas jej nieobecności w domu, nieznany sprawca  ukradł jej laptop m-ki Samsung. Zgłaszająca wartość strat oszacowała na kwotę 600 zł.

Godz. 15:10- w Przasnyszu przy ul. Orlika  nieznany sprawca ukradł tablicę informacyjną oraz elementy  urządzeń  siłowni. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 1200 na szkodę Urzędu Miasta w Przasnyszu.

Godz. 17:05- mieszkanka powiatu przasnyskiego zgłosiła, że na  terenu Firmy Bel Polska w Chorzelach z jej plecaka,  nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny samochodu, karta bankomatowa oraz pieniądze w kwocie 1400 zł.

Godz. 17:35- w Przasnyszu na ul. Baranowskiej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował fiatem mając prawie jeden promil alkoholu w organizmie.

 

 

 

 

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments