Kronika Policyjna Przasnysz – 12.05.2014

11.05.2014r.

Godz. 18:25- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nietrzeźwy mieszkaniec Chorzel kierował fiatem mając 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 21:15- w Przasnyszu na ul. Świerczewo 64 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował motorowerem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

10.05.2014r.

Godz. 07:35- w Bogatem doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem m-ki Mitsubishi mieszkaniec powiatu będzińskiego nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z ogólnymi obrażeniami ciała, karetką pogotowia  został przewieziony do szpitala w Przasnyszu i po udzieleniu pomocy medycznej opuścił szpital.

Godz. 08:50- mieszkaniec Przasnysza powiadomił, że nieznany sprawca włamał się do jego altanki na terenie Ogrodów działkowych „Majowe” w Przasnyszu przy ul. Sadowej i ukradł butlę gazową oraz inne przedmioty. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 200 zł.

Godz. 09:50- w Przasnyszu na ul. Mostowej kierująca oplem vectra mieszkanka powiatu przasnyskiego nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym m-ki audi w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 10:35- w Chorzelach na ul. Padlewskiego nietrzeźwy 49 letni mieszkaniec gm. Chorzele kierował oplem mając 1,6 promila w wydychanym powietrzu

Godz. 19:05- na trasie Klewki- Obrębiec, mieszkaniec Makowa Mazowieckiego  kierujący VW Passatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem m-ki Volvo, którym kierowała mieszkanka powiatu przasnyskiego. Kierującego passatem ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 22:45- w Parciakach gm. Jednorożec doszło do pożaru budynków gospodarczych ( drewnianego i murowanego), w których  znajdowały się m.in. butle gazowe.  W wyniku pożaru spaliły się  452  butle wypełnione gazem o wartości 150 zł każda, oraz  83  puste o wartości 100 zł każda.  Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na kwotę 100.000 zł. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają jak doszło do pożaru.

 

09.05.2014r.

Godz. 13:40- mieszkaniec wsi Szlasy Umiemy gm. Krasne podczas wykonywania prac polowych znalazł pocisk artyleryjski. Do czasu przyjazdu saperów teren zabezpieczono.

Godz. 16:40- w Chorzelach na ul. Padlewskiego mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował mazdą pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów obowiązującego do sierpnia 2015 roku.

 

Godz. 19:05- W Zarębach gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem m-ki Seat Cordoba 48 letni  mieszkaniec gm. Chorzele jadąc od strony  Krukowa w kierunku  Zarąb z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym m-ki DAF. Kierującego seatem z uwagi na obrażenia przetransportowano do szpitala w Olsztynie.

 

 KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments