Kronika Policyjna Przasnysz – 12.04.2106

 11.04.2016r.

Godz. 12:15- w miejscowości Szlasy Leszcze gm. Krasne mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował rowerem mając 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 16:35-  w Rembielinie gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem  m-ki Audi jadąc w kierunku miejscowości Chorzele na prostym odcinku drogi wyprzedzał rowerzystę,  który  nie upewniając  się że jest wyprzedzany skręcił w lewo  i doprowadził do zderzenia z pojazdem. Żaden z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń ciała. Rowerzystę ukarano mandatem karnym.

Godz. 17:00- w sklepie przy ul. Orlika  mieszkaniec Przasnysza ukradł perfumy o wartości 12 zł. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

Godz. 19:10- w Chorzelach na ul. Mostowej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował pojazdem m-ki Renault Megane. Badanie wykazało, że miał ok. 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 20:15- w Dobrzankowie gm. Przasnysz mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując VW Bora na prostym odcinku drogi uderzył w pojazd m-ki BMW, który wykonywał manewr zawracania. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów i   sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments