Kronika Policyjna Przasnysz – 10.06.2013

09.06.2013r.

Godz. 13:00-  w Mącicach gm. Chorzele z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego, nieznani sprawcy ukradli rower górski oraz elektronarzędzia. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 5000 zł.

Godz. 13:00- nieznani sprawcy włamali się do altanki przy ul. Sosnowej i ukradli butlę gazową,  kuchenkę gazową oraz inne przedmioty. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 100 zł.

Godz. 20:50- na ul. Szpitalnej w Przasnyszu zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1.7 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 21:15- dyspozytorka pogotowia powiadomiła, że w Zielonej gm. Krasne doszło do zdarzenia drogowego.  Ustalono, że kierująca hondą z nieustalonych przyczyn w Żmijewie Nowym gm. Krasne zjechała do rowu i uderzyła w skarpę. Kierująca przewoziła 2 pasażerów, którzy doznali powierzchownych  otarć naskórka. Kobieta została ukarana mandatem w kwocie 350 zł.

 

08.06.2013r.

Godz. 13:20- w Augustowie gm. Krasne  doszło do zdarzenia drogowego. Ustalono, że na drodze żwirowej z Augustowa do Krasnego kierujący BMW 39 letni mieszkaniec gm. Krasne podczas  wyprzedzania jadącego w tym samym kierunku samochodu m-ki Daewoo Nubira, którym kierował 29 letni mieszkaniec Różana nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia pojazdów.  W wyniku zderzenia kierujący Nubirą  uderzył w  drzewo po prawej stronie drogi, a kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu po lewej stronie drogi. Kierujący Daewoo z obrażeniami ciała śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Pasażerami Daewoo byli: 28 letnia kobieta oraz  4 letnie dziecko, którzy karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący BMW nie odniósł żadnych obrażeń.

Godz. 14:40-  17 letni  mieszkaniec gm. Chorzele jadąc skuterem bez tablic rejestracyjnych  z  Rzodkiewnicy w kierunku Krukowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu oplem w kierunku Wierzchowizna  mieszkańcowi Baranowa, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. 17 latek z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

 

07.06.2013r.

Godz. 10:00- w Przasnyszu na ul. Świerczewo doszło do kolizji drogowej. Kierujący fordem mieszkaniec Przasnysza nie zachował ostrożności wykonując manewr cofania i uderzył w samochód m-ki Audi 80, którym kierowała mieszkanka Przasnysza. Mężczyznę ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

Godz. 10:50- mieszkanka Chorzel powiadomiła, że  nieznany sprawca wybił szybę  w samochodzie zaparkowanym przed blokiem przy ul. Komosińskiego  i ukradł radio CB o wartości 300 zł na szkodę zgłaszającej.

Godz. 13:00- nieznany sprawca włamał się do budynku na terenie bazy PKS i ukradł grzejniki żeliwne oraz inne przedmioty. Ustalono, że grzejniki zostały sprzedane w pobliskim skupie złomu, a kradzieży dokonał mieszkaniec Przasnysza.

Godz. 14:30- w Mącicach  nieznani sprawcy ukradli bramę wjazdową i  furtkę . Zgłaszający straty oszacował na kwotę 500 zł.

Godz. 16:10- w miejscowości  Pęczki  Kozłowo kierująca rowerem mieszkanka gm. Krasne wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW, w wyniku czego  uderzyła w samochód, który wjechał do rowu. Rowerzystkę ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 19:20- z działki w miejscowości Wyrąb Karwacki nieznani sprawcy ukradli quada „HUMMER”. Wartość skradzionego mienia zgłaszający oszacował na kwotę 2250 zł.

 

 

KPP Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments