Kronika Policyjna Przasnysz [10.04 – 15.04.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 10 do 15 kwietnia 2022 roku.

 

14.04.2022r.

Godz.  07.00 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, policjanci zatrzymali 51-latka, który kierował pojazdem ciężarowym marki Scania, mając w swoi organizmie ponad 0,26 promila alkoholu.

 

Godz. 12.50 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego, dokonał zakupu samochodu osobowego marki Mitsubishi o wartości blisko 30 tys. złotych i pomimo dokonanej przedpłaty w wysokości 1000 złotych nie otrzymał zakupionego pojazdu.

 

Godz. 23.50 – w Przasnyszu na ul. Mostowej, policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

13.04.2022r.

Godz. 07.00 – w Przasnyszu na ul. Leszno, policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 07.00 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki BMW mając w swoim organizmie ponad 0,6 promila alkoholu.

 

12.04.2022r.

Godz. 08.45 – w Przasnyszu przy ul. Dębowej, kierująca pojazdem osobowym marki Opel, na skutek nieprawidłowo wykonywanego manewru skrętu, doprowadziła do zderzenia z pojazdem Audi. Kierującą oplem ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 18.00 – w Przasnyszu na ul. Królewieckiej, policjanci zatrzymali 36-letnią mieszkankę Przasnysza, która kierowała samochodem osobowym marki BMW, mając w swoim organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

 

11.04.2022r.

Godz. 13.00 – w Przasnyszu na ul. Lipowej, policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Przasnysza, który był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez szwedzki wymiar sprawiedliwości.

 

Godz. 14.40 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia jego portfela wraz z dowodem osobistym i kartą bankomatową, a następnie dokonał kilku transakcji oraz wypłaty środków pieniężnych z bankomatu, powodując w ten sposób straty w wysokości ponad 2 tys. złotych.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Martynka
Martynka
7 miesięcy temu

Kiedy wreszcie rządzący zrozumieją, że wysokość mandatu nie zmienia mentalności ludzi. Sami rządzący są przykładem, gdyż wysokość ich apanaży nie ma nic wspólnego ze zmniejszeniem chęci kradzieży pieniędzy publicznych!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
Reply to  Martynka

Jaki zatem masz pomysł na ucywilizowanje tego, co się dzieje na polskich drogach? Nie masz wrażenia, że znaczna część naszych rodaków jak wsiada za kierownicę to dodostaje małpiego rozumu?

Mistrz
Mistrz
7 miesięcy temu
Reply to  Martynka

Błysnąłeś jak chrzastka w salcesonie

Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu

Duże podziękowania dla policji, często trzeba pilnować i pomoc policji by eliminować pijanych.