Krasne. Wieczór filmowy połączyli ze zbiórką dla Krystiana Rybackiego

W Szkole Podstawowej w Krasnem zorganizowano wieczór filmowy połączony ze zbiórką charytatywną na rzecz Krystiana Rybackiego. Uczniowie zebrali 1124 złote.

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem zorganizowano wieczór filmowy.

– Uczniowie klas IV – VIII pod opieką pani Małgorzaty Chojnackiej, Pani Julity Mocek, Pani Gabrieli Kacprzak i Pani Doroty Kryściak mieli możliwość obejrzeć kilka premierowych odsłon i spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi. Była to także okazja do wsparcia zbiórki na rehabilitację Krystiana Rybackiego, który pod koniec października 2022 roku uległ wypadkowi. Został przygnieciony przez drzewo. W wyniku zdarzenia, doznał wieloodłamowego złamania kręgosłupa piersiowego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż kończyn dolnych. Udało się zebrać 1.124,00 zł!!! Pieniążki zostały przekazane na zbiórkę zorganizowaną przez mamę chłopca – relacjonuje szkoła.

– Dziękujemy serdecznie: Pani Monice Żak, Pani Ewie Szczyglak, Pani Agnieszce Usiądek i Pani Ewie Kiliańskiej za dostarczenie pysznych ciast do „kinowego sklepiku”, które bardzo wsparły naszą zbiórkę. Dziękujemy też Panu Irkowi za przygotowanie techniczne sali! Razem możemy znacznie więcej! Trzymamy kciuki za Krystiana – dodają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments