Krasne. Koncert z okazji Dnia Kobiet z charytatywnym akcentem

W najbliższą sobotę, 11 marca w Krasnem odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet. W trakcie jego trwania – kiermasz ciast oraz zbiórka dla Michała Malińskiego, ratownika medycznego z Przasnysza.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem i Gmina Krasne zapraszają wszystkie kobiety wraz z osobami towarzyszącymi na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 marca o godz. 19.00 w sali OSP w Krasnem.

– Wystąpią artyści, którzy na co dzień grają w różnych zespołach i realizują swoje pasje muzyczne. Muzycy na tę szczególną okazję przygotowali utwory najbliższe sercom kobiet w różnym wieku oraz te wiernie oddające klimat obchodzonego święta – informuje biblioteka.

Sobotni koncert rozpocznie się występem chóru dziecięcego Nutki ze Szkoły Podstawowej Krasne pod kierownictwem Katarzyny Magnuszewskiej. Potem wystąpią: Aleksandra Czarzasta, Aneta Brzezińska, Joanna Wenda, Juliusz Jakóbiak, Szymon Fabisiak, Szymon Żmijewski i Piotr Wierzgała.

 

Organizatorzy przygotowali dla kobiet:

  • losowanie prezentów niespodzianek dla Pań
  • słodki poczęstunek
  • konsultacje pielęgnacyjne już od 18.00
  • wyjątkową ucztę muzyczną

 

Podczas koncertu odbędzie się kiermasz ciast oraz zbiórka dla Michała Malińskiego, ratownika medycznego z Przasnysza zorganizowana przez Stowarzyszenie Arena Dobra.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments