Kradzieże samochodów w powiecie przasnyskim. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców

W ostatnim tygodniu, z posesji na terenie powiatu przasnyskiego skradziono dwa samochodowe osobowe japońskich producentów, o łącznej wartości 250 tys. złotych. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców.

 

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu poinformowała o dwóch kradzieżach samochodów osobowych na terenie powiatu przasnyskiego.

Pierwsza z nich miała miejsce w Przasnyszu, na ulicy Kotowskiego, w nocy z 20 na 21 września. Nieznany sprawca ukradł samochód osobowy marki Subaru Forester. Jego wartość została wyceniona na 100 tys. złotych.

 

Druga kradzież została zgłoszona w piątek, 24 września, przed godziną 8.00 rano. Mieszkaniec gminy Przasnysz zgłosił do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, że z jego podwórka w miejscowości Mchowo, nieznani sprawcy ukradli samochód osobowy marki Infiniti. Jego wartość została oszacowana na kwotę 150 tys. złotych.

Przasnyscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży.

– Prosimy o wszelkie informacje dotyczące owych kradzieży. O przejrzenie domowych kamer oraz kamer zamontowanych w samochodach pod kątem ujawnienia ewentualnych sprawców. Można dzwonić do nas anonimowo od numer telefonu 47 704 82 00 – apeluje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Panowie, nie obraźcie się. Ale jak ktoś Wam podrzuci znaleziony telefon, to Wy prosicie infoprzasnysz o pomoc w znalezieniu właściciela. Choć nawet taki komórkowy lamus jak ja wie, że wystarczy wyjąć kartę SIM i mając numer IMSI można namierzyć operatora. A później to już z górki.
Wiec szansę na znalezienie tych autek nie wyglądają zbyt różowo. Ale trzymam kciuki.

Gumiś
Gumiś
1 rok temu

Trzeba ich wysłać do CSI Majami.

Janek
Janek
1 rok temu

Kotowskiego ?

driver
driver
11 miesięcy temu
Reply to  Janek

pewnie chodziło o Ostoja Kotkowskiego