Kradzieże samochodów w powiecie przasnyskim. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców

W ostatnim tygodniu, z posesji na terenie powiatu przasnyskiego skradziono dwa samochodowe osobowe japońskich producentów, o łącznej wartości 250 tys. złotych. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców.

 

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu poinformowała o dwóch kradzieżach samochodów osobowych na terenie powiatu przasnyskiego.

Pierwsza z nich miała miejsce w Przasnyszu, na ulicy Kotowskiego, w nocy z 20 na 21 września. Nieznany sprawca ukradł samochód osobowy marki Subaru Forester. Jego wartość została wyceniona na 100 tys. złotych.

 

Druga kradzież została zgłoszona w piątek, 24 września, przed godziną 8.00 rano. Mieszkaniec gminy Przasnysz zgłosił do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, że z jego podwórka w miejscowości Mchowo, nieznani sprawcy ukradli samochód osobowy marki Infiniti. Jego wartość została oszacowana na kwotę 150 tys. złotych.

Przasnyscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży.

– Prosimy o wszelkie informacje dotyczące owych kradzieży. O przejrzenie domowych kamer oraz kamer zamontowanych w samochodach pod kątem ujawnienia ewentualnych sprawców. Można dzwonić do nas anonimowo od numer telefonu 47 704 82 00 – apeluje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

j.b.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
20 dni temu

Panowie, nie obraźcie się. Ale jak ktoś Wam podrzuci znaleziony telefon, to Wy prosicie infoprzasnysz o pomoc w znalezieniu właściciela. Choć nawet taki komórkowy lamus jak ja wie, że wystarczy wyjąć kartę SIM i mając numer IMSI można namierzyć operatora. A później to już z górki.
Wiec szansę na znalezienie tych autek nie wyglądają zbyt różowo. Ale trzymam kciuki.

Gumiś
Gumiś
20 dni temu

Trzeba ich wysłać do CSI Majami.

Janek
Janek
19 dni temu

Kotowskiego ?

driver
driver
19 dni temu
odpowiada  Janek

pewnie chodziło o Ostoja Kotkowskiego