Kradzież toyoty i jachtu motorowego. Z lexusem się nie udało

Do kradzieży doszło na terenie powiatu makowskiego. Policja zwraca się z prośbą o czujność i ostrożność.

 

W związku z prowadzonymi działania związanymi z kradzieżami pojazdów, policja apeluje do mieszkańców o wzmożoną uwagę, czujność i ostrożność.

– W ostatni weekend nieznani sprawcy z terenu zabezpieczonej posesji w Makowie Mazowieckim ukradli jacht motorowy z przyczepką. Natomiast w Różanie z prywatnej posesji dokonali kradzieży pojazdu marki Toyota Hilux. W Makowie Mazowieckim złodzieje próbowali ukraść zaparkowanego Lexusa NX300H na prywatnej posesji – informuje asp. Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

 

– Wszelkie budzące wątpliwości sytuacje, w szczególności poruszanie się podejrzanych osób w okolicy parkingów samochodowych, posesji, oraz samochody na obcych nr rejestracyjnych przemieszczające się wielokrotnie po określonych ulicach bez uzasadnionej przyczyny  prosimy zgłaszać policji pod numerem 112, bądź bezpośrednio do dyżurnego jednostki 47 70 47 200 – dodaje.

– Właścicieli pojazdów przestrzegamy przed pozostawianiem samochodów otwartych, niezabezpieczonych i z wartościowymi przedmiotami „na widoku”, apelujemy również o właściwe zabezpieczenie posesji – zamykanie garaży, bram na kłódkę oraz o rozważeniu zamontowania monitoringu na posesji.

 

 

Za wskazanie miejsca postoju łodzi właściciel wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. złotych.

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
amator
amator
7 miesięcy temu

Obywatelu płać podatki, ale przestępców pilnuj sam. Służby zajęte naprawianiem budżetu. Kiedyś warta na wsiach była. Chyba trzeba wrócić do tradycji straży obywatelskiej. A podatki płacić w Luksemburgu.