Kotlet jaglany z brokułem i papryką przyniósł chorzelskiemu żłobkowi miejsce na podium

Żłobek Miejski i Klub Dziecięcy z Chorzel wziął udział w ogólnopolskim konkursie pod nazwą „Pogotujmy razem”. Ich potrawa została bardzo wysoko oceniona przez jury.

 

W konkursie udział wzięło wiele placówek oświatowych. Polegał on na przygotowaniu dla dzieci uczęszczających do danego żłobka czy klubiku potrawy, w której zostaną uwzględnione wszystkie wartości odżywcze potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka.

– W Żłobku Miejskim i Klubie Dziecięcym dbamy o dzieci pod każdym względem, ciągle podnosząc jakość naszych usług opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych. Wiele posiłków dla dzieci przygotowywane jest na podstawie naszych autorskich przepisów – poinformował Żłobek Miejski w Chorzelach.

 

Zespół pracowników kuchni, który codziennie czuwa na prawidłowym żywieniem dzieci przygotował na konkurs kotleta jaglanego z brokułem i papryką. Potrawa została bardzo wysoko oceniona przez jury konkursowe i przez mgr inż. Joannę Jaczewską – Schuetz, pracownika Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, pełnomocnika Zarządu ds. żywienia I Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.

Żłobek Miejski z Chorzel wraz z Klubem Dziecięcym otrzymał II miejsce w konkursie i tym samym znalazł się w gronie laureatów.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maria
maria
1 rok temu

brawo wiadomo kto gotuje najlepsza kucharka na okolicy polecam

Zosia
Zosia
1 rok temu

Gratuluję zwycięstwa, podziwiam znajomość dobrego żywienia dzieci i pomysły na potrawy. Pozdrawiam i trzymać tak dalej kochane kobietki.