Korona Ostrołęka i MKS Przasnysz pojadą na finał „Sokoliki Cup 2023” do Warszawy

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej oraz Sokołów S.A. w niedzielę, 28 maja zorganizowali na terenie Przasnysza eliminacje turnieju „Sokoliki Cup 2023”. Udział w nich wzięły zespoły z Północnego Mazowsza.

 

28 maja na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu odbyły się eliminacje do drugiej edycji turnieju „Sokoliki Cup 2023”.

Eliminacje w Przasnyszu przygotował Ciechanowsko – Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Turniej skierowany był do drużyn z rocznika 2013.

– Imprezę poprowadził Prezes COOZPN Waldemar Trochimiuk, który wraz z Włodzimierzem Kownackim, Jackiem Chądzyński i Jarkiem Banachem odpowiadali za przebieg i koordynację wydarzenia. Indywidualne podziękowania dla Pani Moniki Malinowskiej z KSK Przasnysz za wolontariat, pomoc i nagradzanie naszych piłkarskich diamentów – informuje Ciechanowsko – Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

 

Udział w przasnyskich eliminacjach wzięli zawodnicy z drużyny Korona Ostrołęka, MKS Przasnysz, APN Ostrołęka, Orzyc Chorzele, Fuks Pułtusk, Mławianka Mława, a także Kurpie Myszyniec, Wkra Żuromin i Wkra Bieżuń.

4 czerwca na stadionie warszawskiej Legii odbędzie się finał turnieju, w którym okręg ciechanowsko – ostrołęcki będzie reprezentowała drużyna Korona Ostrołęka, która zajęła pierwsze miejsce oraz MKS Przasnysz, który zajął drugie miejsce w eliminacjach.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments