Konsultowali propozycję stworzenia Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Przasnyszu

W piątkowe popołudnie, 28 maja w parku miejskim odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie budowy Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Przasnyszu.

 

Na konsultacje przyszła spora grupa zainteresowanych tematem osób. Gości przywitał burmistrz Łukasz Chrostowski, zaś szczegóły dotyczące planowanej inwestycji przedstawiła dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Joanna Cieślik.

Potem uczestnicy spotkania prezentowali swoje pomysły i oczekiwania dotyczące działania takiego centrum. Wszystkie pomysł zostaną umieszczone w raporcie z konsultacji i będą brane pod uwagę w momencie projektowania centrum.

 

Miasto przygotowuje się do złożenia wniosku na budowę i wyposażenie centrum. Te miałoby powstać na działce za budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Centrum będzie dysponowało miejscami dla osób niepełnosprawnych: zarówno na pobyt stały, jak i dzienny.

Konsultacje poprowadziła Federacja ROSA z Przasnysza.

 

 

ren


 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Jutro też ważne konsultacje . Dotyczące budowy lini kolejowej Zegrze Przasnysz. Szkoda ze nie ma żadnej informacji o tym na stronie urzędu miasta ani na info .

Aaa
Aaa
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Jest https:// przasnysz.um.gov. pl/asp/harmonogram-spotkan-informacyjnych-ze-spoleczenstwem-miejscowosci-w-ktorych-planowana-jest-realizacja-projektu,8,artykul,1,3740

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Aaa

Doczytałem że przełożona na inny termin

ppp
ppp
1 rok temu

Widzę ,że seniorki już narysowały projekt budynku , teraz niech pozyskają środki 🙂