Konferencja o zmianach gospodarczych w Przasnyszu po 1989 roku [FOTO]

W sobotę, 14 maja w Edukacyjnym Inkubatorze w Zdziwóju Nowym odbyła się konferencja z udziałem Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego oraz promocja książki „Współczesne spojrzenie na zmiany gospodarcze i kulturalne w Przasnyszu po 1989 roku”.

 

Konferencja z udziałem Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego połączona z promocją książki „Współczesne spojrzenie na zmiany gospodarcze i kulturalne w Przasnyszu po 1989 roku” rozpoczęła się od oprowadzenia wszystkich gości, w tym samorządowców z terenu powiatu przasnyskiego, po budynku Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości. Elżbieta Sternal, rektor Uczelni Lingwistyczno – Technicznej w Przasnyszu przywitała wszystkich obecnych i przekazała głos Adamowi Struzikowi, który opisywał sytuację gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego.

W programie znalazł się także wykład Zenona Szczepankowskiego „Komparatywne koszty pracy”, Jacka Glinki „Zmiany gospodarcze i kulturalne w Przasnyszu po 1989 roku” oraz wykład Michała Wiśnickiego „Zmiany gospodarcze i kulturalne w gminie Chorzele po 1989 roku. Perspektywa społeczna”.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
imie
imie
1 rok temu

pięknie sie bawią za pieniądze podatników. konferencja o niczym w budynku za miliony w srodku niczego. na nasz koszt.
co to spotkanie wniosło w sensie korzyści dla podatników ? jaki był jego koszt? ktos odważny z urzędników napisze czy raczej takie pytanie nie miesci się w zadna rubryka?

Wojtas
Wojtas
1 rok temu
Reply to  imie

Ktoś to wymyślił, a teraz czerpie z tego grubą kasę. I to w dodatku legalnie.

Godny pożałowania
Godny pożałowania
1 rok temu

Czy jest gdzieś dostępne nagranie z tej konferencji?