Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze już w najbliższy piątek w Chorzelach

Występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze odbędzie się już w najbliższy piątek, 11 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Chorzelach.

 

– Będzie to niepowtarzalna okazja móc usłyszeć i zobaczyć zespół Mazowsze, który przyjedzie do nas w pełnym, ponad 170 – osobowym składzie – będzie więc chór, balet i orkiestra – zachęca samorząd.

Zespół Mazowsze to jeden z największych na świecie zespołów artystycznych, odwołujących się do polskiego dziedzictwa narodowego, do tradycji muzyki i tańca ludowego.

– W tym roku zespół obchodzi 75 – lecie istnienia, tym bardziej jest to dla nas wielki zaszczyt, że w tym jubileuszowym roku wystąpią właśnie w naszym mieście. Pogoda na piątek zapowiada się wspaniale dlatego mamy nadzieję, że spędzimy ten dzień razem, a koncert z pewnością dostarczy nam niezapomnianych wrażeń i zapadnie wszystkim głęboko w pamięci – dodają organizatorzy.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
1 miesiąc temu

Ojej ale będzie wesoło

Poczciwy
Poczciwy
1 miesiąc temu
Reply to  Aga

To nie dni Chorzel, tylko tygodnie Chorzel. Ale w sumie jakby ta kasa poszła w błoto to by były wybory przegrane. Podatnicy zapłaciliby za nic a tak zapłacą chociaż za występ

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu
Reply to  Poczciwy

Występ odbył się bez udziału finansowego Gminy, dzięki projektowi napisanemu do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza i głosom mieszkańców.