Koncert utworów Jonasza Kofty w wykonaniu Anety Todorczuk w przasnyskiej bibliotece

W najbliższą niedzielę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu odbędzie się koncert utworów Jonasza Kofty w wykonaniu Anety Todorczuk – aktorki i wokalistki.

 

„Projekt Koffta” to koncert złożony z kilkunastu utworów Jonasza Kofty, w którego twórczości od lat zakochana jest Aneta Todorczuk. Recital jest swego rodzaju przekrojem twórczości poety i kabareciarza. Są tu utwory liryczne, dowcipne, mądre i zjadliwie inteligentne, przedstawiające w pigułce to, co dla niego najbardziej charakterystyczne.

– Aktorka wybrała te najbardziej emocjonalne utwory, które poruszają jej duszę i serce, a Tomasz Krezymon zaaranżował znane kompozycje w oryginalnym, współczesnym stylu. Trafiają one w gusta zarówno miłośników Kofty, jak i tych, którzy nie mieli z nim wcześniej większej styczności. W koncercie znalazły się też trzy nie śpiewane wcześniej wiersze Kofty. Ponadczasowe teksty zachwycają i wzruszają, co w połączeniu z emocjonalnym wykonaniem Anety Todorczuk daje fantastyczny efekt, w postaci zapadającego w pamięć na długo recitalu – informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

 

Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia o godz. 18.00. Wstęp wolny. Zapisy – nr tel. 502087037

 

 

ren

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments