Koncert Kristars na zakończenie karnawału w Szkole Podstawowej w Jednorożcu

Na zakończenie karnawału w Publicznej Szkole Podstawowej im. A. Chętnika w Jednorożcu odbyła się wspaniała zabawa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-VII, nauczyciele oraz rodzice.

Wszyscy znakomicie bawili się przy muzyce Zespołu Kristars z Jednorożca, który wystąpił bezpłatnie. Podczas zabawy na uczniów czekało wiele atrakcji. Odbyły się konkursy, za które uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodyczami. Wielką atrakcją dla zwycięzców konkursów były płyty oraz autografy wręczone przez lidera zespołu – Krzysztofa Mordwę.

W trakcie zabawy karnawałowej na dyskotece pojawił się Wójt Gminy Jednorożec- Pan Krzysztof Stancel, który poczęstował wszystkich obecnych pączkami.

Tego dnia nie brakowało wspaniałych emocji. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu.  Ten wieczór był naprawdę niezwykły i z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczniów.

Dyrekcja Szkoły składa serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Krzysztofowi Stancelowi za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla uczniów na Tłusty Czwartek oraz Zespołowi Kristars za profesjonalne prowadzenie zabawy karnawałowej dla dzieci, świetny dobór repertuaru i niezwykłą otwartość.

Alina Gołębiowska

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments