fot. MDK
Owacje na stojąco, pełna sala i wspólne przeżywanie muzyki – tak wyglądał koncert „Dźwięki Miłości”, który odbył się w piątek 13 lutego w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.
Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści, a publiczność nagrodziła ich występy długimi brawami.
Lokalni artyści na scenie MDK
Podczas wydarzenia wystąpiła Przasnyska Kapela Podwórkowa, zespół O.C.A. oraz zespół PASJA.
Publiczność mogła usłyszeć również wokalistki: Gabrysię Jastrzębską, Joannę Kulpanowską, Oliwię Jeznach, Wiktorię Żelarzewską oraz Oliwię Sęgę.
Koncert poprowadzili Julia Kalinowska oraz Michał Wiktorowicz, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu.
Owacje i podziękowania
Organizatorzy skierowali podziękowania do wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie wydarzenia oraz do publiczności za tak liczne przybycie.
– To był prawdziwy wieczór pełen miłości – wyrażonej muzyką, uśmiechem i wspólnym przeżywaniem każdej chwili – przekazuje Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.

mat
