Komunikat Dyrektora SP ZZOZ w Przasnyszu: Fizjoterapia dla ozdrowieńców po przebytej chorobie COVID-19

W związku z przystąpieniem przez SP ZZOZ w Przasnyszu do  programu fizjoterapii w warunkach ambulatoryjnych dla ozdrowieńców po przebytej chorobie COVID-19 uprzejmie informujemy, że:

 

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w przedmiotowym zakresie, realizowane jest na podstawie skierowania lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Świadczeniem programu obejmuje się pacjentów, którzy przebyli COVID 19. Rozpoczęcie rehabilitacji następuje w terminie do 6 miesięcy od zakończenia leczenia COVID 19.

Na wizycie fizjoterapeutycznej mgr fizjoterapii ustala plan rehabilitacji dla pacjenta na 6 tygodni.

 

Termin wizyty fizjoterapeutycznej pierwszorazowej wyznacza się nie wcześniej niż w terminie 14 dni od dnia uzyskania pozytywnego wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Uczestnik programu w czasie jego trwania, nie może korzystać z innych świadczeń rehabilitacyjnych .

Świadczenia będą realizowane w SPZZOZ w Przasnyszu ul. Sadowa 9 w Dziale Rehabilitacji w godzinach 15:30-18:00. Telefon kontaktowy: 29-75-34-240, 29-75-34-443

Serdecznie zapraszamy do korzystania, z oferowanych świadczeń zdrowotnych w naszym szpitalu.

 

Dyrektor SP ZZOZ  w Przasnyszu

mgr Grzegorz Magnuszewski

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dekalb
dekalb
23 dni temu

A czekać będzie trzeba rok czy dwa?.Bo na rehabilitację ruchową tyle się czeka–trzeba być zdrowym żeby się w Przasnyszu rehabilitować –dla porównania w Ciechanowie czeka się miesiąc nawet w niektórych miejscach mniej…