Kompletnie pijana mieszkanka powiatu przasnyskiego wjechała do rowu.

Kompletnie pijana mieszkanka powiatu przasnyskiego wsiadła za kierownicę volkswagena i ruszyła w drogę. Do celu jednak nie dotarła, gdyż na prostej drodze wjechała do rowu. Zamiast do domu, trafiła do aresztu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16.00 w Cierpiętach (gm. Baranowo). O szczegółach informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

-Według ustaleń funkcjonariuszy 44-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Volkswagen bora, którym kierowała, wpadł do rowu – mówi portalowi moja-ostroleka.pl podkom. Żerański.

Okazało się, że kobieta jest pijana. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu. Mieszkance powiatu przasnyskiego zatrzymano prawo jazdy, a sama została osadzona w policyjnym areszcie.

– Wielkim brakiem odpowiedzialności jest wsiadanie za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Pijany kierowca może wyrządzić krzywdę nie tylko sobie, ale także niewinnym uczestnikom ruchu. apelujemy o rozwagę i zadbanie o bezpieczny powrót do domu zanim jeszcze zaczniemy spożywać alkohol – mówi podkom. Żerański.

 

Źródło Moja Ostrołęka
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments