Kompleks „Kurpiowska Kraina” nad zalewem w Wykrocie do wydzierżawienia. Gmina ogłosiła przetarg

„Kurpiowska Kraina” nad zalewem w Wykrocie to obiekt należący do gminy Myszyniec – dzierżawiony prywatnym operatorom. Obecna dzierżawa właśnie się kończy i gmina ogłosiła nowy przetarg.

 

Poprzednia umowa została podpisana – z obecnym operatorem – w 2016 roku. Teraz burmistrz Myszyńca ogłosiła kolejny przetarg. „Nieruchomość przeznacza się do wydzierżawienia na okres 15 lat na prowadzenie działalności gospodarczej w branży gastronomiczno-hotelarskiej”- napisano w ogłoszeniu.

Mowa o część kompleksu – nieruchomości o pow. 1,5 ha, na której znajdują się: karczma z 47 miejscami noclegowymi (13 pokoi gościnnych, w tym jeden pokój przystosowany dla osoby niepełnosprawnej), salą konferencyjną na 52 miejsca, jadalnią na 60 miejsc. Budynek posiada zaplecze kuchenne z wyposażeniem oraz urządzone pokoje gościnne na poddaszu i jeden pokój na parterze.

Przeznaczenie obiektu: funkcja gastronomiczno – hotelowa, 5 wiat grillowych, wyposażonych w stoły i ławki, 17 budek piknikowo-jarmarcznych, wyposażonych w stoły i ławki, toaleta publiczna z kabiną dla osób niepełnosprawnych, kompleks sportowy ze ścianką wspinaczkową z ogrodzeniem.

Jak napisano w ogłoszeniu cena wywoławcza miesięcznego czynszu dzierżawy wynosi: 27 060 zł brutto.

Miasto czeka na oferty do 21 marca.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments