Komisarz Radosław Romanowski nowym I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu

02 listopada br. Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w obecności policjantów oraz zaproszonych gości powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu kom. Radosławowi Romanawskiemu, który będzie odpowiadał za sprawy kryminalne.

Uroczysta prezentacja odbyła się w środę w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu podczas której Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak przedstawił nowego Zastępcę.
Komisarz Radosław Romanowski ma 42 lata, wykształcenie wyższe, jest żonaty, posiada dwoje dzieci. Do służby wstąpił w 1994r pracując na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Ciechanowie i Radomiu a przez ostatnie lata w Komendzie Głównej Policji. Był wielokrotnie nagradzany i odznaczany: Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” i srebrnym medalem za długoletnią służbę w Policji.
Komendant Powiatowy Policji życzył komisarzowi Radosławowi Romanowskiemu sukcesów na nowym stanowisku. Do gratulacji przyłączyli się również zaproszeni goście oraz przasnyscy policjanci.
Komisarz Radosław Romanowski podziękował wszystkim za zaufanie i miłe słowa, przyznał, że zamierza sprostać wyzwaniu jakim jest kierowanie jedną z lepszych jednostek w mazowieckim garnizonie.

Autor: E.Ś.
KPP w Przasnyszu


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments