Koło Gospodyń Wiejskich w Zielonej wygrało II etap „Bitwy Regionów”

7 października w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się finał „Bitwy Regionów”. Udział w nim weźmie KGW z Zielonej, które wygrało konkurs na szczeblu wojewódzkim.

 

W minioną niedzielę zwycięzcy etapów powiatowych z województwa mazowieckiego spotkali się na terenie Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie, aby wziąć udział w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim.

– Te ponad trzy i pół tysiąca Kół Gospodyń Wiejskich, które wzięły udział w I etapie, powiatowym, a następnie w II etapie wojewódzkim i w końcu ta 16 w etapie krajowym, to jest sól tej ziemi – stwierdził sekretarz stanu.

Reprezentacja powiatu przasnyskiego – Koło Gospodyń Wiejskich z Zielonej nie miało sobie równych i zawalczy o miano najlepszego KGW w finale „Bitwy Regionów”, który odbędzie się 7 października w Tomaszowie Mazowieckim.

– Decyzją komisji konkursowej, pod przewodnictwem Łukasza Konika I miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich w Zielonej za Zieleńską Szynkę z nogą. To koło będzie reprezentowało Mazowsze w finale konkursu – dodaje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ever
ever
19 dni temu

Gratulacje!!! Potrawy jak zwykle wyśmienite, trafnie wyszukane, chwytające za serce. Brawa dla nie zastąpionych, zacnych Pań i dalszych sukcesów,…