Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrzębcu doposażyło zaplecze gastronomiczne

Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrzębcu w ramach programu „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie” zakupiło patelnie elektryczne, wózek kelnerski, podgrzewacz do potraw, kociołek elektryczny oraz zmywarkę do naczyń.

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrzębcu pozyskało środki finansowe w ramach programu „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie” ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Wydział Rolnictwa, Żywności i Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację projektu pod nazwą „Aktywizacja KGW Jastrzębiec” .

– Celem realizacji zadania jest aktywizacja i rozwój kobiet oraz społeczności w środowisku wiejskim na Mazowszu poprzez doposażenie organizacji pozarządowych, w których działają gospodynie aktywne społecznie, w niezbędny sprzęt, czego skutkiem będzie wzrost sprawności ich działania oraz zwiększenie liczby organizowanych przez nie przedsięwzięć  – informują organizatorzy.

 

Na zrealizowanie projektu Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrzębcu pozyskało kwotę 7000 złotych. Pieniądze posłużyły im na doposażenie zaplecza gastronomicznego.

– Zakupiono dużą patelnię elektryczną, małą patelnię elektryczną, wózek kelnerski, podgrzewacz do potraw, kociołek elektryczny oraz zmywarkę do naczyń – informuje KGW.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments