Kolizje na terenie powiatu. 23-letni kierowca Volkswagena zderzył się z koniem, a 70-letni kierowca Lexusa z Citroenem

W ostatnich dniach na terenie powiatu przasnyskiego doszło do trzech kolizji drogowych. W sobotę, w gminie Chorzele, samochód marki Volkswagen Golf uderzył w konia. Dzień wcześniej dwa zdarzenia drogowe miały miejsce na ul. Orlika w Przasnyszu.

 

W sobotę, 20 maja o godzinie 8.00 w miejscowości Skuze (gm. Chorzele), 23 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierując samochodem osobowym marki Volkswagen Golf uderzył w konia.

– Zwierzę  nagle wbiegło na jezdnię. Właściciel wezwał do konia weterynarza, a sam został przez policjantów pouczony – informuje kom. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Dzień wcześniej, 19 maja do dwóch kolizji doszło w okolicy ulicy Orlika w Przasnyszu.

 

– O godz. 7.00 na skrzyżowaniu ulic Orlika i Klonowej, kierująca samochodem osobowym Volkswagen Passat 33 – letnia mieszkanka gminy Czernice Borowe, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla mieszkanki gminy Jednorożec kierującej samochodem Fiat Albea. Kobieta doprowadziła do zderzenia tych pojazdów, za co została ukarana mandatem karnym w kwocie 1500 złotych – relacjonuje kom. Rykowski.

– O godz. 10.10 z kolei, również na ulicy Orlika, kierujący samochodem Lexus 70 – letni mieszkaniec Przasnysza, podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi Przasnysza, kierującemu samochodem Citroen. Doprowadził do zderzenia pojazdów. Został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych – dodaje.

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments