Kolizja na skrzyżowaniu w Wężewie

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 18 lipca po godzinie 17.00, w Wężewie, w gminie Krasne.

 

Jak informuje asp. sztab. Krzysztof Błaszczak z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, kierująca samochodem osobowym marki Opel, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki BMW.

Kobietę ukarano mandatem karnym.

 

Przasnyska policja po raz kolejny,  apeluje o rozwagę i zachowanie maksimum ostrożności na drodze. – Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego – przekazują policjanci.

 

ren

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Barakus
Barakus
4 dni temu

Po co tam te lustro stoi ??? Żeby w nie się gapić i patrzyć czy nic nie jedzie

Olo
Olo
4 dni temu
odpowiada  Barakus

To lustro trochę oszukuje oddala ale zawsze coś

Barakus
Barakus
4 dni temu
odpowiada  Olo

Ale widzisz, że coś jedzie no chyba że zajdzie wilgocią

Marcin
Marcin
4 dni temu

Tam nie pierwszy taki już przypadek. Nie wiem ile jeszcze kolizji, wypadków się wydarzy. Powinno być małe rondo – jedyne słuszne rozwiązanie. W tej chwili te uliczki to jeden poplątany makaron, który sprawia przejezdnym problem. Tam się jeździ jak w Indiach – kto pierwszy ten lepszy, wiem bo widziałem niejednokrotnie zachowania kierowców, dostają dzikiej paniki w tym miejscu.

Adriano
Adriano
4 dni temu

Policja apeluje o ostrożność, co oczywiście jest ważne aleaczej powinno się zaapelować do lokalnych władz o zapewnienie bezpiecznej infrastruktury. Tam aż się prosi o rondo, mnóstwo kierowców z/do Warszawy jeździ właśnie tą trasą.