Kolejny weekend cudów za nami. 473 darczyńców i 13 obdarowanych rodzin

W ostatni weekend wszystkie prezenty dotarły do potrzebujących rodzin. Wolontariusze wraz z 473 osobami przygotowującymi paczki sprawili, że na twarzy obdarowanych pojawiły się uśmiechy i łzy szczęścia.

 

Za nami weekend cudów ze Szlachetna Paczką. W dwa dni aż 13 rodzin uzyskało pomoc. Otrzymali prezenty od darczyńców, które odpowiadały na ich indywidualne potrzeby.

Jak zapowiadają wolontariusze, na weekendzie nie zamierzają zakończyć niesienia pomocy. Chcą ponownie odwiedzić rodziny, by dalej okazywać im swoje wsparcie.

– 21. edycja „Szlachetnej Paczki” to naprawdę czas cudów. Rodziny z łzami w oczach dziękowały za każdą pomoc, często nie wierzyły, że to wszystko co otrzymali jest właśnie dla nich. Wzruszenie pojawiało się zarówno u wolontariuszy, jak i osób otrzymujących prezenty –  wspomina Magdalena Kowalewska, lider rejonu Przasnysz.

Trzynaście rodzin z rejonu przasnyskiego zostało obdarowanych przez darczyńców. Wartość przygotowanych paczek to około 65 400 złotych. Podarunki zostały przygotowane przez 473 osoby.

– Bardzo serdecznie chciałabym podziękować moim wspaniałym wolontariuszom, Bartoszowi Bartnikowskiemu, Mai Bieńkowskiej, Justynie Osińskiej, Katarzynie Orłowskiej, Grzegorzowi Kowalewskiemu, Karolinie Burdach, Annie Banaszkiewicz oraz wolontariuszom wspomagającym w magazynie: Bartoszowi Gnojewskiemu, Ilonie Kuciej i Piotrowi Dziełakowi – dziękuje Magdalena Kowalewska.

 

Dziękuję również naszym darczyńcom, a są nimi: starosta Krzysztof Bieńkowski, burmistrz miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski, Urząd Miasta Przasnysz, Sąd Rejonowy w Przasnyszu, Pracownicy Kancelarii Senatu RP w Warszawie, Państwowa Straż Pożarna w Przasnyszu, Koordynator Regionalny Ewa Maruszewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Grzegorz Grabowski, Niepubliczne Przedszkole Wiola, Przedszkole z Klasą, Kubusiowe Przedszkole, Portal InfoPrzasnysz, Skład Opału Krzysztof Bandurski, Skład Opału Jaremi, Auto Doktor Bartosz Gnojewski, Monika Dąbrowska, Cukiernia Kaczorek, Piekarnia i Cukiernia Klementynka, Pizzeria DaGrasso, Szkoła Podstawowa w Bogatem, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przasnyszu, Hurtownia Świat Owoców i Warzyw w Przasnyszu – czytamy.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu

Czy Panu Staroście nie jest wstyd, gdy stoi uchichany bez maseczki, podczas gdy młodziez dookoła maseczkę ma założoną? Przecież to jest łamanie prawa. Ja wiem, że w PiS są przyzwyczajeni, że prawo jest dla maluczkich, ale bez przesady.

Maja
Maja
2 lat temu

Lans ważniejszy niż prawo, bezpieczeństwo czy zdrowie 😅

Monia
Monia
2 lat temu

Panu staroscie nie wypada nie było by twarzy widać że to on….

Kefas
Kefas
2 lat temu

Nadawałbyś się do MO albo do SB😁 Co Ty masz z tymi maseczkami? Nosisz maseczkę na zewnątrz? Tyle was było tych zwolenników maseczek a dziś nie widzę ani jednej osoby w maseczce na zewnatrz. Jak nie ma przymusu, to już wirus nie zaraża?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Kefas

A to zdjęcie to na zewnątrz jest zrobione?

Kefas
Kefas
2 lat temu

A w studiu telewizyjnym to jest na zewnątrz? Bo codziennie oglądam polityków różnej maści, lekarzy i innych ekspertów od nakazów, którzy siedzą ramię w ramię i bez maseczek. Tam wirus nie zaraża?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Kefas

Pytałem Cię tyle razy, dlaczego w Polsce jest tak wiele zgonów. Choć odpowiedź jest prosta. Zawsze tłumaczysz, że statystyki są zmanipulowane. Może jakoś to w końcu wytłumaczysz?

Kefas
Kefas
2 lat temu

Zdaje się, że Minister zdrowia to ostatnio wyjaśnił. U nas podaje się wszystkie zgony z covid a na zachodzie tylko te przy których covid był jedyną przyczyną. Tak więc biorąc to pod uwagę, porównaj sobie dane z Polski i z innych krajów. I weź jeszcze pod uwagę brak leczenia aż do koniecznej hospitalizacji i zwolnienie z odpowiedzialności lekarzy.

Kefas
Kefas
2 lat temu

Ale może odpowiesz na czym polega paradoks mediów, że tam ludzie siedzą obok siebie bez maseczek i nikomu to nie przeszkadza a obraz idzie na cały kraj. Czym się różni studio nagraniowe od np galerii czy sklepu. Naucz się wreszcie odpowiadać na pytania, bo ja ci zawsze odpowiadam!

Maja
Maja
2 lat temu

Lans ważniejszy niż prawo, bezpieczeństwo czy zdrowie 😅

Arr
Arr
2 lat temu
Reply to  Maja

Pisowcy nie zarażają:-D