Kolejny sukces akcji honorowego oddawania krwi HDK LEGION 2. ORel Przasnysz

Dziś, 15 marca 2021 roku w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu odbyła się kolejna akcja honorowego oddawania krwi.

 

– Cieszę się, że po raz kolejny mogę uczestniczyć z Wami oddając krew potrzebującym osobom. Biorąc pod uwagę okoliczności wynikające ze stanu epidemii na terenie kraju uważam, że tegoroczna akcja pn. SpoKREWnieni Służbą jest szczególna. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie oddali cząstkę siebie. Taki wynik nie byłby możliwy, gdyby nie Wy! Jest to również zasługa wzorowej współpracy Ośrodka z władzami samorządu Powiatu Przasnyskiego na czele z panem Starostą Krzysztofem Bieńkowskim oraz Burmistrzem Miasta Przasnysz panem Łukaszem Chrostowskim, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Zachęcam do udziału w naszych kolejnych akcjach, bo pamiętajmy, że oddając krew ratujemy ludzkie życie – podsumował wydarzenie płk dypl. Bogusław Postek.

 

Od 1 marca 2021 roku w ramach akcji “SpoKREWnieni Służbą” 92 żołnierzy i pracowników 2. Ośrodka Radioelektronicznego w zorganizowanych oraz indywidualnych donacjach krwi oddali łącznie 41400 ml krwi.

Kolejna akcja zaplanowana jest na 22 marca na przasnyskim rynku miejskim. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w wydarzeniu.

 

 


 

Źródło 2ORel
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments