Kolejny przasnyszanin stracił prawo jazdy. 23-latek pędził 103 km/h w terenie zabudowanym

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierujących to jedna z głównych przyczyn groźnych zdarzeń drogowych i tragicznych wypadków. Rażącego złamania przepisów ruchu drogowego dopuścił się 23 – letni mieszkaniec Przasnysza, który w obszarze zabudowanym, przekroczył dozwoloną prędkość aż o 53 km/h.

 

24 kwietnia o godzinie 10.50 na terenie Przasnysza policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przasnyskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej  kierowcę samochodu osobowego marki Ford Mondeo.

– 23 – letni mieszkaniec Przasnysza w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h poruszał się z prędkością 103 km/h (przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h). Policyjna kontrola zakończyła się zatrzymaniem mężczyźnie prawa jazdy oraz skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu – informuje Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

Policja apeluje o wyobraźnię i rozwagę za kierownicą.

– Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania na drodze, w tym nadmierna prędkość,  mogą doprowadzić do tragicznych i nieodwracalnych zdarzeń drogowych – dodaje.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Powinni sprawdzać prędkość na trasie Przasnysz Chorzele, jak jadę do Zakocia to tam szybko jeżdżą

Tomek
Tomek
1 miesiąc temu

Jak to ten ford na WO z mazo to bardzo dobrze je*** kur**, a ty Arkadiusz utkaj dziurę konfidencie, bo sam tam jeżdżę.

Dekalb
Dekalb
1 miesiąc temu

To że przekroczył znacząco prędkość sprawa bezdyskusyjna–ale te 3km to typowa polska specjalność jedynych bezbłędnych urządzeń na całym świecie –polskie mierniki prędkości nie mają najmniejszego błędu pomiaru.