Kolejny pożar domu w gminie Chorzele [FOTO]

Wczoraj, 13 kwietnia, doszło do pożaru domu jednorodzinnego we wsi Dzierzęga-Nadbory (gmina Chorzele).

 

Jak informuje KSRG OSP Chorzele, do pożaru doszło o godzinie 17:26. W akcji udział wzięło siedem jednostek straży pożarnej.

Więcej informacji wkrótce.

 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasieke
Jasieke
1 rok temu

Dlaczego nikt nie dziękuję za robotę strażakom???!!!! To są bohaterzy dnia codziennego!!!!!! BRAWOOOOO CHŁOPAKI!!!!!!!!! DUŻO ZDRÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!

Konrad
Konrad
1 rok temu

Taka ładna chalupka ???

Job
Job
1 rok temu

Szacun dla kochanych strażaków.

Muniek z chaupek
Muniek z chaupek
1 rok temu

Ja mieszkam w tej gminie

Tomek
Tomek
1 rok temu
odpowiada  Muniek z chaupek

Wow.

Maria
Maria
1 rok temu

13 kwietnia o godz 17;26 jednostki ratowniczo-gaśnicze straży pożarnej uczestniczyły w gaszeniu pożaru, jaki wybuchł w domu jednorodzinnym w miejscowości Dzierzęga Nadbory . W wyniku pożaru panowała bardzo wysoka temperatura i olbrzymie zadymienie. Pomimo tego, strażacy zdołali ugasić pożar, a co najważniejsze ochronili resztę mieszkań przed przeniesieniem się ognia i zniszczeniem. Spalone zostało całe poddasze mieszkalne , natomiast dolne kondygnacje uległy niewielkim zniszczeniom . Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować JRG PRZASNYSZ ,OSP CHORZELE ,OSP RYCICE , OSP BUDKI , OSP DUCZYMIN , OSP NOWA WIEŚ , OSP ZDZIWÓJ STARY za zaangażowanie, poświęcenie i narażenie się na niebezpieczeństwo dla ratowania cudzego mienia.… Czytaj więcej »