Kolejny oszukany w sieci. Tym razem 41-letni mężczyzna, który chciał kupić kino domowe

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i ostrożność podczas internetowych zakupów. Ofiarą oszustów tym razem padł 41 – latek, który na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych kupił kino domowe.

 

W dzisiejszych czasach zakupy przez Internet stały się bardzo popularne. Na wielu portalach na kupujących czekają towary w atrakcyjnych cenach. Internetowe kupowanie ma swoje plusy: można wydać mniej pieniędzy, kupić więcej rzeczy nie wychodząc przy tym z domu.

– Zapominamy jednak, że z sieci korzystają także oszuści, którzy bez skrupułów wykorzystają nasz brak ostrożności, niewiedzę czy też czasami naiwność tylko po to żeby nas okraść – informują policjanci.

 

Wczoraj (19.07) do policjantów zgłosił się 41 – mężczyzna.

– Poinformował, że jakiś czas temu na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych dokonał zakupu kina domowego. Wpłacił całą kwotę na wskazany rachunek bankowy. Niestety kontakt ze sprzedającym się urwał, a zakupiony towar do chwili obecnej nie dotarł do 41 – latka. Mężczyzna po zorientowaniu się, że prawdopodobnie padł ofiarą oszustwa zgłosił sprawę policjantom – relacjonuje rzeczniczka mł. asp. Magda Zarembska.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments