Kolejne zwycięstwo Krzyniaka

Kolejne punkty zainkasował na swoim koncie klub piłkarski „Krzyniak” grający w grupie zawodników z rocznika 2005 i młodszych. Tym razem po zaciętym meczu nasi młodzi piłkarze pokonali Mazowsze Jednorożec 1:0.

Całe spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy. Dzięki bezbłędnej grze w obronie, opanowaniu środkowej strefy boiska, walce i determinacji całego zespołu można było cieszyć się z czwartego zwycięstwa w rundzie jesiennej.

Jak informuje trener Marcin Sokół, najwięcej do życzenia pozostaje w kwestii skuteczności. Dlatego też mimo dobrej gry i stworzonych kilku sytuacji bramkowych wygrana była skromna. Warto jednak wspomnieć, iż ostatni rywal Krzyniaka nie należy do najsłabszych w lidze. Świadczą o tym ostatnie dwa zwycięstwa Mazowsza – z takimi drużynami, jak MKS Przasnysz oraz MKS Makowianka Maków.

Już w najbliższy piątek, 20 października, o godzinie 14.00 w Przasnyszu zgramy z Miejskim Klubem Sportowym Przasnysz. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, a zawodnicy gwarantują zaangażowanie na 120%, walkę o kolejne ligowe punkty.

Warto także odnotować, że Gminny Klub Sportowy Krzyniak Krzynowłoga Mała korzysta ze wsparcia z budżetu gminnego przeznaczanego na rozwój sportu i rekreacji w naszej gminie.

  • GKS Krzyniak – Mazowsze Jednorożec 1:0
  • Bramka: Patryk Łączyński
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments