Kolejne wypadki na krajowej „Siódemce”. Dwie osoby poszkodowane.

Trwają czynności policji w sprawie dwóch zdarzeń drogowych. Do obu wypadków doszło na krajowej siódemce, rannych zostało dwóch kierujących samochodami.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek, o godz. 12.30 w Strzegowie. Jak wynika z ustaleń na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki BMW, 21- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc krajową siódemką w kierunku Mławy, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu marki Mercedes Sprinter. Sprinterem kierował 26 – letni mieszkaniec Pionek. Mężczyzna doznał urazu kręgosłupa i został przewieziony do szpitala w Płońsku. Kierowcy byli trzeźwi.

Do kolejnego zdarzenia doszło w sobotę, na obwodnicy drogi krajowej nr 7 w Mławie, ok. godz. 14.20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki Daf z naczepą, 22-letni mieszkaniec pow. wyszkowskiego, podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy fiata seicento. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego ranny został kierowca fiata. 25- letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego z urazami żeber i kręgosłupa został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments