Kolejne włamanie w Przasnyszu. Skradziono pieniądze i biżuterię o wartości 12 tys. złotych.

Nie ustają kradzieże z włamaniem na terenie naszego miasta. Do kolejnego zdarzenia doszło w piątek, 15 listopada, na ul. Św. Kingi w Przasnyszu. Tym razem łupem włamywaczy padła biżuteria i gotówka.

W piątek do KPP Przasnysz zgłosił się mieszkaniec naszego miasta, który poinformował dyżurnego, że pod nieobecność domowników nieznany sprawca dokonał włamania do jego domu przy ul. Świętej Kingi w Przasnyszu. Do wtargnięcia miało dojść po uprzednim wyważeniu okna na parterze domu jednorodzinnego. Następnie sprawca dokonał kradzieży pieniędzy oraz biżuterii o łącznej wartości 12 tyś. złotych.

W związku z nasilającymi się przypadkami kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie Przasnysza apelujemy o zachowanie wzmożonej czujności.

W przypadku jakichkolwiek spostrzeżeń czy też podejrzeń niezwłoczne należy powiadomić policję (można to zrobić nawet w sposób anonimowy) dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego przasnyskiej komendy pod numer tel. 29 756 72 00.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krystyna40
krystyna40
4 lat temu

Ja polecam Krajową Sieć Alarmową SKSR. Jest prowadzona na zasadach non-profit, opłaca się tylko niewielką składkę członkowską, a pilnują domu przez 24 godziny na dobę. Można do tej sieci podłączyć standardowy alarm. Reagują nie tylko na sygnał o włamaniu, ale także na pożar czy ulatniający się gaz. Można też przyciskiem wezwać pogotowie ratunkowe jak ktoś zasłabnie. Bezpłatnie doradzają też jaki sprzęt najlepiej założyć, a dla rencistów i emerytów dają bezpłatny sprzęt do wzywania pomocy. Więcej na ratownictwo.org