Kolejne trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

W środę w Krasnosielcu Policja zatrzymała trzech mężczyzn, przy których znaleziono amfetaminę i marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

– 24 listopada 2021 roku dzielnicowy gminy Krasnosielc mł. asp. Łukasz Łazarz pełnił służbę wspólnie z funkcjonariuszem ogniwa patrolowego z Posterunku Policji w Krasnosielcu. Około godz. 16:50 będąc na ul. Rynek w Krasnosielcu zauważył trzech młodych mężczyzn na przystanku autobusowym. Zainteresowało go ich zachowanie, dlatego też podjął wobec nich interwencję – informuje asp. Monika Winnik.

 

W trakcie czynności policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 17 gramów białego proszku, który po wstępnych badaniach okazał się amfetaminą oraz ponad 15 gramów marihuany.

Mężczyźni w wieku 18, 20 i 32 lat zostali zatrzymani. Wszyscy to mieszkańcy gminy Krasnosielc. 32 – latek po wykonaniu czynności został zwolniony, natomiast jego dwaj koledzy trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już oni zarzut posiadania narkotyków do których przyznali się. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monia
Monia
2 lat temu

Każdy wie kto handluje ,ale niektórzy mają układ z policją .kupują chaty ,jeżdżą samochodami ,a nie pracują albo zarabiają najniższa krajowa.czysty uklad

Kapus
Kapus
2 lat temu

Ten 32 latek to pewnie jakiś kapuś że to puścili 😉