Kolejne osoby oszukane w trakcie internetowych zakupów

Kolejni mieszkańcy naszego regionu dokonując transakcji przez Internet stracili pieniądze. Kobieta podczas sprzedaży sukni ślubnej, zaś mężczyzna kupując buty.

 

Zakupy w sieci są bardzo popularne. Nie brakuje jednak oszustów, którzy bazując na naiwności i nieświadomości przeciętnego użytkownika Internetu, chcą się w ten sposób wzbogacić.

Po raz kolejny na nieuczciwych sprzedających, jak i kupujących natrafili mieszkańcy naszego regionu. Tym razem pieniądze stracili mieszkańcy powiatu makowskiego.

 

– Kobieta wystawiła na sprzedaż suknię ślubną. Do sprzedającej odezwał się zainteresowany kupujący na jednym z komunikatorów. Zdecydował się na zakup sukienki, ale uwarunkował ten zakup wykupieniem ubezpieczenia i opłacenia opłaty manipulacyjnej przez sprzedającą. Pokrzywdzona kobieta straciła w ten sposób ponad 2 000 tysiące złotych – informuje Monika Winnik z KPP Maków Maz.

Na nieuczciwego sprzedającego w sieci natrafił też mężczyzna, który kupił buty za kilkaset złotych. Przesyłki nie otrzymał, zaś kontakt ze sprzedającym urwał się.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments