Kolejne miejsca w Przasnyszu pod okiem kamer miejskiego monitoringu

Z każdym rokiem zwiększa się ilość punktów monitoringu, które są wpięte do Centrum Monitorowania Miastem. W ostatnim czasie kamery pojawiły się w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu i przy kilku miejskich ulicach.

 

– W tym tygodniu dodatkowe kamery pojawiły się w rynku miejskim: na ul. Mostowej i ul. Warszawskiej, a także na osiedlu Orlika: na ul. Lipowej oraz na ul. Sosnowej – informuje Urząd Miasta Przasnysz.

– Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej i wspólnotom zarządzanych przez MZGKiM za ścisłą współpracę przy rozwoju monitoringu w mieście – czytamy.

Koszt inwestycji to 50 tys. zł.

 

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie monitoring zamontowany został także w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu. Kamery pojawiły się zarówno na zewnątrz budynku i w częściach wspólnych wewnątrz.

 

 

 

ren

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hello
Hello
5 dni temu

Poproszę o statystyki, ile spraw rozwiązał monitoring, ilu ujęto sprawców jakiś wykroczeń i ukarano? Czy monitoring faktycznie zwiększa bezpieczeństwo? Hmm…

Wujek Claus
Wujek Claus
5 dni temu
Reply to  Hello

Monitoring nie rozwiązał żadnej i nie rozwiąże żadnej sprawy. To chińska inwigilacja Clausa Schwaba.🇵🇱

Andrzej
Andrzej
5 dni temu

Czy ktoś to na stałe obserwuje ?
Bo mam wrażenie, że nie .

Jamal
Jamal
5 dni temu
Reply to  Andrzej

Też mi się tak wydaje… a najlepszy przykład to monitorowane place zabaw pełne butelek i puszek po piwie.

Ktoś
Ktoś
5 dni temu

Nic nie widziałem, nic nie słyszałem .Ukryta prawda

Jamal
Jamal
5 dni temu

Co po takim monitoringu gdzie przychodzi co do czego to widać czarną plamę na nagraniu. Teraz będzie jeszcze gorzej bo gorsze oświetlenie ulic (lub zupełny jego brak) przyczyni się do jeszcze gorszej jakości nagrań.

Konował
Konował
5 dni temu

Władza przasnyska wszystko wiedzieć będzie.

Janusz
Janusz
5 dni temu

Wyścigi robią dookoła rynku śmiecą wszędzie … Jeszcze dużo różnych rzeczy … Aż szkoda gadać … Pod kamerami i nic . Widziałem . Leja na pomnik powieszonych , wyścig dwóch obok siebie dookoła rynku , dryfty , parkowanie na całym chodniku . Zostawianie samochodów na chodzącym silniku wszędzie !! Gdzie ta policja ? Gdzie ten monitoring ?

Anonimus
Anonimus
5 dni temu
Reply to  Janusz

To na rynku mieszczą się 2 samochody? Chciał bym to zobaczyć 🤣

Wujek Claus
Wujek Claus
5 dni temu

Wszystko zgodnie z planami chińskich komunistów. Idealny sposób śledzenia ludności, inwigilacja pełną parą. 🤔Agenda 2030 postępuje planowo. Ludzie nic nie common. Jak się coś poważnego stanie, to powiedzą, że monitoring nie działa.

Szymek
Szymek
4 dni temu

Troche te kamery zabierają intymność ale z drugiej strony są pomocne. np. przy wypadkach drogowych, bójkach i jak ktoś nie ma zamiaru robić nic złego to nie jest to jakiś wielkie utrudnienie