Kolejne kradzieże w supermarketach. Łupem dwóch 60 – latek padły artykuły spożywcze

W weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu otrzymali zgłoszenie o dwóch kradzieżach, do których doszło w supermarketach na terenie powiatu przasnyskiego. Sprawcami obu były seniorki.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło w Jednorożcu, w sklepie należącym do sieci Biedronka przy ulicy Warszawskiej.

– 64-letnia mieszkanka powiatu makowskiego, dokonała kradzieży artykułów spożywczych o wartości 12,40 zł. Została ukarana mandatem karnym – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Zgłoszenie kolejnej kradzieży pochodziło z Przasnysza. Jak podaje policja o godz. 14.30 w sklepie Lidl, znajdującym się przy ul. Makowskiej 63 – letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego ukradła artykuły spożywcze  o łącznej wartości 175,41 zł.

– Towar w stanie nienaruszonym został zwrócony do sklepu, sprawcę kradzieży ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł – podaje rzeczniczka.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
19 dni temu

Tak dobrze nam pod rządami PiSu. Zabrali nam 10, 11 oraz 12 emeryturę za to dali nam łaskawy 13 i 14 emeryturę. Kradzieże to pokłosie dobrobytu jaki mamy. Wam panowie z PiSu dziękujemy. Października piętnastego pogonimy Kaczyńskiego.

doni
doni
19 dni temu
Reply to  Jagoda

bezPrawie i nieSprawiedliwość dzięki rozdawnictwu będzie rządził do końca świata i nic z tym nie zrobimy