Kolejne kradzieże na terenie Przasnysza. Ukradł piwo z marketu, okazało się, że ma kilka miesięcy do odsiadki

W miniony weekend policja zatrzymała dwóch sprawców kradzieży w przasnyskich marketach. Funkcjonariusze odnotowali również przywłaszczenie roweru.

 

W piątek, 12 maja o godz. 18.00 do Komendy Powiatowej Policji wpłynęło zgłoszenie, że w Przasnyszu, w sklepie „Biedronka” przy ulicy Sosnowej doszło do kradzieży artykułów spożywczych i alkoholu o wartości 52,97 zł.

– Towar został zwrócony do sklepu w stanie nienaruszonym. Sprawca kradzieży, mieszkaniec Przasnysza za swoje zachowanie odpowie przed sądem – informuje mł.asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

Tego samego dnia mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca na ul. Kaczej w Przasnyszu z korytarza niezabezpieczonej piwnicy dokonał kradzieży roweru. Wartość pojazdu oszacowano na 250 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Przasnysz.

W sobotę, 13 maja o godz. 17.32 w Przasnyszu, w sklepie „Stokrotka” przy ul. Orlika, policjanci zatrzymali 50 – letniego mieszkańca Przasnysza, który wpadł na kradzieży piwa o wartości 4,49 zł.

– Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 136 dni – dodaje rzeczniczka.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lopez
Lopez
23 dni temu

No nie, w Przasnyszu ? NIemożłiwe !!!! I do tego mieszkaniec Przasnysza ? Przwcież kiedyś pewien Pan na fb – chyba mieszkaniec Przasmysza pisał, że tu ludzie nie kradną? A tu proszę – kolejny przypadek. Przypadek ??????