Kolejne kradzieże mienia na terenie powiatu przasnyskiego

W ubiegłym tygodniu doszło na terenie powiatu przasnyskiego do trzech kradzieży mienia. Złodzieje ukradli samochód, agregat prądotwórczy, zboże i pieniądze.

 

Pierwsze ze zdarzeń przasnyscy policjanci odnotowali we wtorek, 15 lutego. Na komendę zgłosił się mieszkaniec Jednorożca, który poinformował, że nieznany sprawca pod nieobecność domowników, dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 20 tys. złotych. Sprawca dostał się do domu przez wyważenie okna w pomieszczeniu piwnicznym.

 

Kolejna kradzież miała miejsce dwa dni później, również w Jednorożcu. Z posesji złodzieje ukradli pojazd osobowy marki Mercedes GLS. Jego wartość oszacowano na 300 tys. złotych.

18 lutego z kolei mieszkaniec miejscowości Pawłowo Góry, gm. Czernice Borowe, zgłosił, że ktoś z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego, dokonał kradzieży agregatu prądotwórczego oraz 200 kilogramów zboża. Straty – około 2700 złotych.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pszczółka
Pszczółka
2 lat temu

Nie tylko powiat przasnyski ale kradną już w gminie grudusk… Ludzie trzeba mieć oczy wokół siebie naprawdę uważajcie i zabezpieczone co możecie…

michał
michał
2 lat temu

Z powodu niewykrycia za miesiąc umorzą.