Kolejne akty wandalizmu w Przasnyszu! W nocy uszkodzono dwa auta.

W nocy z 16 na 17 lipca 2019 roku na osiedlu Orlika w Przasnyszu doszło do uszkodzenia dwóch samochodów osobowych. Na prośbę naszego czytelnika apelujemy o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Do aktu wandalizmu doszło dzisiejszej nocy na ulicy Sosnowej 6. Sprawca z premedytacją zarysował cały bok osobowego Audi. Nie był to jedyny wybryk tej nocy. Uszkodzone zostało również czarne BMW zaparkowane przy ulicy Klonowej 2.

Jeśli ktoś widział lub zna sprawcę prosimy o kontakt z redakcją.

guest
3 komentarzy