Kolejna zbiórka zakończona sukcesem. Tym razem na rzecz Marzeny Jackowskiej

Na początku miesiąca informowaliśmy o zbiórce na leczenie i rehabilitację pani Marzeny Jackowskiej, mieszkanki Karniewa. Udało się zebrać zaplanowaną kwotę. Ponieważ ta była umowna, pomoc dla pani Marzeny wciąż jest organizowana.

 

Swoją walkę o życie pani Marzena rozpoczęła 19 listopada. Na skutek pęknięcia tętniaka w głowie doszło do rozległego udaru w najgłębszych strukturach mózgu. Ponad miesiąc przebywała na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Mąż pani Marzeny zwrócił się wówczas z prośbą o pomoc. Leczenie bowiem i rehabilitacja kobiety wymagała ogromnych nakładów finansowych, a rodzina nie była w stanie sama ponosić takich kosztów.

6 lutego Obywatelski Konwój Humanitarny z Przasnysza uruchomił grupę licytacji internetowych. Do pomocy przyłączyli się też przyjaciele rodziny, sąsiedzi, znajomi i wiele innych osób. Kolejne wpłaty zasilały konto zbiórki pani Marzeny.

 

Ponieważ kwota podana na stronie pomagam.pl była szacunkowa, zaplanowano kolejne działania. Obywatelski Konwój Humanitarny wspólnie z Fundacją „Kocham Maków”, Szkołą Podstawowa nr 2 i Makowską Akademia Sportu 16 marca organizują turniej piłkarski dla roczników 2014/2015.

Dodatkowo 9 marca planowany jest kiermasz w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim.

 

 

A.M.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments