Kolejna ogromna darowizna dla małej Lenki. Wczorajszy darczyńca dopłacił 700 tys. złotych!!!

Wczoraj po południu informowaliśmy was, o tym, że na konto Lenki Mazur, dziewczynki z powiatu nidzickiego zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni, anonimowy darczyńca wpłacił 1 mln zł. Dziś rodziców dziewczynki zaskoczyła kolejna świetna wiadomość.

 

– Ten sam cudowny człowiek dziś wpłacił dla Lenki 700 tys. zł. Dziękujemy tej wspaniałej osobie, za pomoc dla naszej Lenki. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami są, za to, że nas nie zostawiliście. Być może mieliście chwile zwątpienia, tak jak i my czy to w ogóle się uda, ale teraz jesteśmy przy samej mecie  – mówiła mama dziewczynki, nie kryjąc wzruszenia.

– Do końca zbiórki pozostało ponad 300 tys. złotych, a my dzięki wam wszystkim możemy już dzwonić do szpitala, umawiać się na badania i podanie leku, o które od 7 miesięcy walczycie z nami – dodała.

– Żadne słowa nie potrafią wyrazić wdzięczności, którą czujemy. Bądźcie z nami do końca – dodał tata Lenki, Mateusz Mazur.

Osoby, które chcą pomóc w zakończeniu zbiórki na terapię genową dla małej Lenki mogą wpłacać darowizny https://www.siepomaga.pl/lenka

 

ren


 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
1 rok temu

Cudowny , z wielkim sercem Człowiek przez duże C. Podziękowania

Kasia
Kasia
1 rok temu
Reply to  xcx

Brawo ,są jednak ludzie o wielkim sercu lenko wracaj do zdrowka

Ekstra
Ekstra
1 rok temu

Człowiek wielkiego serca dla którego pieniądze to nie wszystko. Tu można wspomieć o tych wszystkich biznesmenach co budują i ciągle im mało, którzy skąpią na pracowników. „Bez tych maluczkich nie ma tych wielkich” więc walczcie o dobro każdego człowieka a nie tylko o swoje. Miejmy nadzieję, że tej dobrej osobie życie i Pan Bóg wynagrodzi ten wielki czyn dobrego serca i wszystkim tym którzy brali w tym udział.

Jola
Jola
1 rok temu

Takie uczynki sprawiają że życie jest piękne Bóg zapłać

Michał
Michał
1 rok temu

Doceniam gest ale nie tylko lenka potrzebuje pomocy np. Laura Paczuła z przasnysza choruje na sma.
Brakuje tylko 2.500.000 oczywiście tak jak pisałem powyżej doceniam gest.

Srtrażak Sam
Srtrażak Sam
1 rok temu
Reply to  Michał

zróbcie jakąś impreze zrzutkę aukcję napiszcie o tym zaangażujcie się trochę to pomożemy jak zawsze Moto-Miłośnicy.pl pozdrawiam

Monika
Monika
1 rok temu

Niesamowite ,że sa tacy wspaniali ludzie zapewne zostanie Mu to wynagrodzone stokroć.Dziękuję