Kolejna kandydatka do Sejmu z Przasnysza. Wiesława Krawczyk startuje z list Trzeciej Drogi

Wiesława Krawczyk wystartuje z list komitetu wyborczego Trzecia Droga (PSL – PL2050 Szymona Hołowni). O swojej decyzji poinformowała w środę, 6 września.

 

„W związku z ogłoszonymi na 15 października 2023 r. wyborami parlamentarnymi chciałabym Was poinformować, że podjęłam wyzwanie i przyjęłam propozycję startu do Sejmu RP z okręgu płocko – ciechanowskiego. Z tego miejsca proszę Was o wsparcie. Wszystkie ręce na pokład” – napisała w mediach społecznościowych.

Nazwisko Wiesławy Krawczyk jest 7 na liście KKW Trzecia Droga PSL – PL2050 Szymona Hołowni w okręgu nr 16.

Wiesława Krawczyk jest mieszkanką Przasnysza, absolwentką LO KEN i Akademii Rolniczo – Techniczną w Olsztynie (obecnie Uniwersytet Warmińsko – Mazurski), ukończyła studia podyplomowe w zakresie zdrowia publicznego.

Przez całe swoje zawodowe życie związana była z Sanepidem. W 1980 r. zaczęła pracę w PSSE w Przasnyszu, obejmując kierownictwo tej placówki. Od 2003 r. była dyrektorem PSSE w Ciechanowie.

Wiesława Krawczyk przez cztery kadencje była też radną Województwa z ramienia PSL.

 

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
17 dni temu

A zdjęcie to pr

Poczciwy
Poczciwy
16 dni temu
Reply to  Kalina

Zerknijcie na filmy nagrywane przez tą Panią na Facebooku, od razu widać ile w niej prawdy i naturalności. Jestem za tym, żeby od koryta odepchnąć tych co już się naszym kosztem naopychali.

Kalina
Kalina
17 dni temu

A zdjęcie to kilka lat temu robione,bo pani tak nie wygląda

kasia
kasia
17 dni temu

Na każdym stanowisku trzeba być po prostu człowiekiem. Spytajcie starszych przedsiębiorców ile im dokuczyła swoją nadgorliwością będąc szefową Sanepidu w Przasnyszu

Slawcio
Slawcio
17 dni temu
Reply to  kasia

Ale radną wojewódzką była bardzo dobrą.

Peezel
Peezel
16 dni temu
Reply to  Slawcio

Tylko Sztrużik był z koleżanki zawsze zadowolony, ciekawe czemu?

Przsnyszanin i ka
Przsnyszanin i ka
17 dni temu

Ludziom naprawdę ten covid namieszał w głowie.Czy naprawdę chcemy takich ludzi w parlamencie?Ręce opadają.

Rob
Rob
17 dni temu

Bogaci idą do Sejmu żeby być jeszcze bogatsi.Wybierając posłów i senatorów z naszego powiatu i miasta zadajmy sobie pytanie co oni dla nas zrobili i jak traktowali i traktują ludzi w zakładach pracy,szkołach spytajmy pracowników , nauczycieli .co o nich myślą.

Korsarz
Korsarz
16 dni temu

Jeździ poza miastem 60 km/h ,tym samym tamując ruch

GrzegorzzHelenowa
GrzegorzzHelenowa
16 dni temu

Sebastian Kulczyk sprzedał po 30 latach udziały w spółkach, odpowiedzialnych za budowę i utrzymanie Autostrady Wielkopolskiej – ustaliła nieoficjalnie „Rzeczpospolita”. Nabywcą jest francuski fundusz inwestycyjny, który wyłożył blisko 3 mld zł. Jak dodaje dziennik, powołując się na nieoficjalne źródła, Sebastian Kulczyk miał sprzedać udziały w Autostradzie Wielkopolskiej. Dokładnie chodzi o oddanie sterów przez firmę KI One, która miała 23,8 proc. udziałów w spółce Autostrada Wielkopolska (AWSA) oraz 40 proc. udziałów w spółce Autostrada Wielkopolska II (AWSA II).  AUTOSTRADA DLA FRANCUZÓW – DLACZEGO RZĄD PIS-U NIE KUPIŁ ? Pytanie referendalne podczas wyborów z referendum : „Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom… Czytaj więcej »

jan kowalski
jan kowalski
16 dni temu

Czy naprawdę takich ludzi nam potrzeba?

P-szanin
P-szanin
16 dni temu
Reply to  jan kowalski

NIEEEEEeeee!!!!!!