Kolejna inwestycja w strefie gospodarczej w Sierakowie. Już w środę otwarcie nowej stacji paliw.

W naszym powiecie powstaje nowa stacja benzynowa PetroPower. Nareszcie możemy tankować paliwo naszej rodzimej firmy. Jest to ważna kwestia, ponieważ podatki wynikające z tankowania przasnyskiego paliwa będą wchodziły do naszego budżetu. W końcu nasze podatki paliwowe, które są bardzo duże, nie będą zasilać budżetu Płocka , Gdańska czy Warszawy. W przyszłości te właśnie wpływy pozwolą nam rozwinąć infrastrukturę w naszym powiecie.

Od dłuższego czasu mieszkańcy naszego miasta zastanawiali się czym jest wieża umieszczona nieopodal stacji na Przasnyskiej Strefie Gospodarczej. My już wiemy! Budynek przypomina wieże kontroli lotów na lotniskach. Jest to miejsce w którym pracownik będzie kontrolować logistykę związaną z wydawaniem oraz odbiorami paliwa z cystern . PetroPower wkopało w ziemię zbiorniki na 2500000 L oleju napędowego. W przyszłości firma ma plan na podwojenie możliwości składowania paliw płynnych. Rozmach ? Nie! Inwestycja jest związana z zapotrzebowaniem i wyjściem naprzeciw naszemu biznesowi. Przasnysz w przeciągu kilku lat stał się jednym z najważniejszych centr transportowych w Polsce .

Jak wiemy nasz region zaczyna nabierać odpowiednie tempo rozwojowe. Firmy podejmują działania ofensywne, starają się coraz mocniej wybiegać naprzeciw oczekiwaniom konsumentów oraz dysponują wiedzą która pozwoli im się rozwijać. PetroPower jest tego najlepszym przykładem. Firma działa w 11 województwach, posiada sieć handlowców i profesjonalną załogę w każdym dziale firmy.

Stacja benzynowa, której otwarcie przewidziane jest na 20 lipca to przede wszystkim przemysłowe centrum sprzedaży detalicznej oraz hurtowej paliw płynnych. Cztery stanowiska dla TIR oraz jedno z benzyną i LPG zapewni naszym mieszkańcom oraz lokalnemu biznesowi szybkie tankowanie 280 L/min. Do dyspozycji klientów będą odpowiednie karty flotowe z rabatami . Dla klientów detalicznych ( użytkowników aut osobowych i BUS ) czekają niespodzianki takie jak: bezobsługowe tankowanie, mycie szyb, wymiana wycieraczek, ustawianie ciśnienia w kołach, dolewanie płynu do spryskiwaczy. To tylko kilka usług oferowanych naszym klientom przez wyspecjalizowana obsługę stacji PetroPower. Podczas tankowania usłyszymy najlepszą muzykę, a w sklepie będziemy mogli dostać najwyższej jakości kawę. Oferta PetroPower to coś zupełnie wyjątkowego. To przede wszystkim rodzina, której sektor paliwowy jest po prostu pasją. PetroPower jest przyszłością dla przasnyskiego biznesu.

PetroPowerFULLotwarcie2


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
4 lat temu

i co sie stalo z PetroPower ?

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

lewe paliwka ot co

kamil
kamil
4 lat temu

jak i lewa dzialalnosc na vaciku i akcyzie w rodzinnych spolkach