Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Przasnyszu

Już 22 listopada jeden z najważniejszych momentów w SZLACHETNEJ PACZCE – otwarcie bazy rodzin! 13-14 grudnia odbędzie się Finał Paczki, a konkretna pomoc dotrze do potrzebujących rodzin w całej Polsce.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt, który angażuje tysiące osób: wolontariuszy, potrzebujące rodziny i darczyńców w realizację idei mądrej pomocy. Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy. W Polsce nie brakuje osób, które nauczyły się wyglądać na ubogie i dzięki wzbudzaniu litości, zarabiają na swojej „biedzie”. Takim ludziom nie pomagamy. Naszym celem jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego do Paczki trafiają te rodziny, dla których kontakt z wolontariuszem oraz wsparcie materialne będą impulsem do zmiany.

W Przasnyszu to już druga edycja Szlachetnej Paczki !!! Zgłoszonych zostało ponad 60 rodzin z czego ponad 30 może dostać paczkę właśnie dzięki WAM !

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i odszukaj w bazie rodzinę ze swojej okolicy, której chcesz pomóc.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments