Kochajmy się! Dziś przypada najbardziej romantyczne święto w roku ???

Dziś przypada najbardziej romantyczne święto w roku. To właśnie w walentynki wypada wyznać miłość swojej drugiej połowie, a nawet odważyć się przekazać romantyczną wiadomość osobie, którą darzymy skrytym uczuciem. Choć nie jest to tradycyjne polskie święto, to wielu mieszkańców powiatu przasnyskiego obchodzi je na różne sposoby. W taki dzień jak dziś można śmiało wręczać czerwone serduszka, bukiety kwiatów, kartki z wyznaniami, pluszowe maskotki, miłosne listy i dowody sympatii (nawet tej głęboko skrywanej w zakamarkach serca).

Można się także udać na romantyczną kolację do któregoś z lokali. Wiele z nich przygotowało walentynkową ofertę. Niespodzianki z okazji święta zakochanych przygotowała również Miejska Biblioteka Publiczna, która zadbała o romantyczny wystrój i specjalne atrakcje. Każdy, kto dziś odwiedzi naszą bibliotekę (siedzibę główną lub filię na osiedlu Orlika) i wypożyczy co najmniej jedną książkę, będzie miał szansę wylosować numer, który przy odrobinie szczęścia będzie uprawniał do odebrania walentynkowej nagrody – koszyczka w kształcie serca wykonanego przez panie z Klubu Rękodzieła. Losowanie nagrody odbędzie podczas sobotniego wieczoru karaoke, który odbędzie się w głównej siedzibie biblioteki w sobotę 15 lutego o godzinie 17.00, podczas którego będziemy śpiewać i bawić się przy polskich przebojach z lat 60.,70., i 80.

Dodatkowo Czytelnicy oddziału dla dorosłych (pierwsze piętro w siedzibie głównej przy. ul. Jarosława Dąbrowskiego) zostaną zaproszeni do „Randki w ciemno” z książką. Wypożyczając dowolną książkę, będą mogli odebrać prezent w postaci przygotowanej specjalnie na tę okazję książki, którą otrzymają na zawsze. Książka jest zapakowana w ozdobny papier, dlatego niespodzianką będzie, na którą pozycję literatury trafimy.

A wy jak spędzacie ten dzień? Świętujecie?

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments