„Kobieto jaka jesteś każdy widzi” – wyjątkowy koncert w Krasnem [FOTO]

W sobotę, 11 marca w Krasnem odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet przygotowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krasnem i Gminę Krasne.

 

Sobotni koncert pod nazwą „Kobieto – jaka jesteś każdy widzi” rozpoczął się od występu chóru „Nutki” działającego pod kierownictwem Katarzyny Magnuszewskiej przy Szkole Podstawowej w Krasnem. Zespół oczarował publiczność swoim występem. Następnie przed zebraną publicznością wystąpiła Aleksandra Czarzasta, Aneta Brzezińska i Joanna Wenda przy akompaniamencie Juliusza Jakóbiaka.

– Artyści z niezwykłym urokiem i gracją porwali publiczność, która klaskała i śpiewała razem z nimi znane polskie utwory o kobietach i nie tylko. Koncert zakończył się występem męskiego tria Szymona Fabisiaka, Szymona Żmijewskiego i Piotra Wierzgały na co dzień  w zespole Carol Markovsky i  Simon & Simon. Panowie przypomnieli znane i lubiane utwory m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Szczepanika, Zespołu Skaldowie i Czerwone Gitary. Wszyscy artyści otrzymali owacje na stojąco, bisowali i byli długo oklaskiwani przez uczestników tego magicznego wieczoru – relacjonuje biblioteka.

 

Na kobiety czekał słodki poczęstunek przygotowany przez przyjaciół biblioteki oraz piekarnię Klementynka, a także bony podarunkowe od sponsorów oraz kwiaty, które wręczyli przedstawiciele gminy.

Podczas sobotniego spotkania odbyła się także dla zbiórka na rehabilitację 19 – letniego Krystiana Rybackiego, który uległ poważnemu wypadkowi. Swoje stoisko przygotowało Stowarzyszenie Arena Dobra. Znalazł się na nim popcorn wata cukrowa oraz ciasta. Tym razem zebrano kwotę 1682,40 zł.

– Wiele razy mówiliśmy, że nasze działania nic nie znaczą bez ludzi o wielkich sercach, z którymi współpracujemy! Tak też było i tym razem! Zabawa była tak świetna, że nikt nie zauważył szybko upływającego czasu, a sam koncert wydawał się trwać chwilę – dodaje biblioteka.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments