Kobieta nie żyła od kilku dni. Mieszkający z nią mąż nawet tego nie zauważył

Sytuacja wydarzyła się w centrum Ostrołęki, w jednym z bloków przy ul. Hallera. Okazało się, że choć ostrołęczanka nie żyła od kilku dni, obecny w lokalu mąż, nie zdawał sobie z tego sprawy.

 

Pomoc wezwali sąsiedzi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 marca przed godz. 17.00 przy ul. Hallera w Ostrołęce.

– W mieszkaniu znaleziono ciało 69-letniej kobiety. Ciało zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych – powiedział kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce w rozmowie z portalem Moja Ostrołęka.

 

O szczegółach sprawy poinformowali redakcję czytelnicy portalu. Według nich kobieta zmarła kilka dni wcześniej. Sąsiedzi, którzy nie widzieli jej od kilku dni, zawiadomili służby ratunkowe. W mieszkaniu przebywał jej mąż, który ze względu na nadużywanie alkoholu, prawdopodobnie w ogóle nie zdawał sobie sprawy z tego, co się stało.

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Erodisco
Erodisco
8 miesięcy temu

Pewnie jeszcze przyjęcie zrobił z tego powodu

Olga
Olga
8 miesięcy temu

Nie dziwie sie.Wiele rodzin po rozwodzie,żyje w 1 mieszkaniu.Ona w pokoju swoim,on swoim,czasami facet ma nawet lodówke w swoim pokoju.Korzystają tylko z toalety i nic pozatym,że nie zauwazył,nie ma sie. co dziwić..Zycie,jak kredyt nie spłacony a druga osoba nie ma sie gdzie iśc,więć zyję sie razem ale oddzielnie…

Erodisco
Erodisco
8 miesięcy temu
Reply to  Olga

Najgorzej wtedy jak erotoman i pijak i bije nogą od stołu

Olga
Olga
8 miesięcy temu
Reply to  Erodisco

niekoniecznie pijujs,mój kolega tak mieszka razem z była żoną,Rano do pracy,wraca wieczorem,zona spi i tak w kółko…więc jakby cos to pewnie też by nie zauwazył 😉

Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu
Reply to  Olga

To może się naprawi relacje

Sławek
Sławek
8 miesięcy temu

Rozwód o niczym nie świadczy . W małżeństwie też ludzie latami żyją obok siebie. Nie chcą tych bolesnych przepraw w sądach.

Janusz
Janusz
8 miesięcy temu
Reply to  Sławek

Wyrazy współczucia brachu

Arnold
Arnold
8 miesięcy temu

Do czego to dochodzi w współczesnym świecie, narkotyki, dopalacze, alkohol, stres, nerwy, przeżycia, brak pracy powodują różne objawy u ludzi. Nawet brak połączeń PKS urywa się kontakt z rodziną dostaniem się do lekarza dla wielu ludzi.