Klub Seniora w Przasnyszu ponownie otwarty

We wtorek, 14 marca przasnyski Klub Seniora pękał w szwach. Mieszkańcy przyszli na ponowne otwarcie lokalu. Ten, choć formalnie nigdy nie był zamknięty, to jego działalność została przerwana na czas pandemii.

 

Rada Seniorów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprosili seniorów z Przasnysza na uroczyste otwarcie (a właściwie re-otwarcie po czasie pandemii) Klubu Seniora. Wydarzenie, które odbyło się we wtorek, 14 marca o godzinie 11.00 w budynku Domu Nauczyciela przyciągnęło tłumy.

Gości przywitała Halina Fabrykiewicz. Opowiedziała o powstaniu klubu, a także o planach na jego działalność. O swoich pomysłach mówili również inni przedstawiciele seniorów.

W uroczystości wziął udział burmistrz Łukasz Chrostowski. – Bardzo się cieszę, że chcecie się spotykać, że lubicie się spotykać i działać – mówił i zapewnił o swoim wsparciu.

Początkowo klub czynny będzie w każdy wtorek w godzinach od 11.00 do 14.00. Jeśli pojawi się taka potrzeba ilość dni i godzin zostanie zwiększona.

 

Przypomnijmy, że Klub Seniora po raz pierwszy został otwarty 29 listopada 2019 roku w wyremontowanym lokalu, po tym jak oddział Miejskiej Biblioteki Publicznej przeniósł się do obecnej siedziby. Wówczas klub otwarty był trzy razy w tygodniu. W czasie pandemii seniorzy zostali zmuszeni do ograniczenia spotkań. Teraz postanowili reaktywować klub.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 rok temu

Klub dla seniora a co z młodzieżą? No tak, zapomniałam że w tym mieście nie ma młodzieży ????